Неякісні елементи в складі гуми під впливом зовнішніх факторів швидко призводять до виходу з ладу цих найважливіших деталей. Однак при порушенні структури ущільнювачі не підлягають відновленню, вимагаючи тільки одного – заміни. Їх найбільш частими дефектами є втрата еластичності, розтріскування, висихання, що призводить до формування щілин і поганого прилягання стулок.

Наша компанія виконує заміну ущільнювачів у відповідності з усіма технологічними вимогами. Після проведення основних робіт майстер додатково здійснює перевірку вікна на герметичність по всій площі конструкції. Подібний захід гарантує чудову якість обслуговування і технічну бездоганність системи.

Якщо ущільнювачі прийшли в непридатність або вони не належної якості, то через 1-2 років з моменту установки вікон власників будинку чекають:

  • істотна втрата тепла;
  • протяги;
  • сліди пилу на схилах і підвіконні;
  • цвіль.

Не варто чекати цих ознак. Необхідно вчасно замовити заміну ущільнювачів і регулярну перевірку інших деталей. Це дасть можливість збільшити тривалість експлуатації віконних систем, зберегти здоров’я мешканців, мікроклімат приміщення і, в підсумку, чималі кошти. Адже поточні профілактичні роботи набагато дешевше капітальних.