11163743.350888.2113

Захист на вікна від дітей

Цікаві малюки – непередбачувані і не завжди вдається їх проконтролювати. Розбите шкло – це велика небезпека для маленьких дітей, що нерідко трапляється внаслідок необережних ігор. Саме тому, рекомендується захистити дітей від ризику, поставивши замки на пластикові вікна. Пильність за кожним кроком дитини можлива до пори до часу, а спеціально продумана фурнітура – надійна підстраховка.

Поширеною помилкою батьків є впевненість, що достатнім рівнем захисту є антимоскітна сітка. Насправді, вона не створена для захисту дитини від випадіння і навіть навпаки, створює помилкову візуальну опору, на яку так і хочеться спертись. Щоб запобігти подібним випадкам, існує спеціально розроблений захист на вікна від дітей:

– захисна плівка;

– віконний замок;

– віконні ручки з замком;

– накладний або врізний замок;

– автоматичне блокування;

– замок з тросом;

– фіксатор повороту;

– щілинні провітрювачі;

– решітка;

Захисна плівка створена для підвищення міцності скла, одночасно ускладнюючи проникнення через віконну конструкцію. Протиударна функція – знижує можливість його розбивання. ЇЇ ефективність залежить від товщини і кількості шарів використовуваного матеріалу. Для дітей позитивним моментом стає ефект «стримування осколків», що затримує їх після розбиття, не даючи розлітатися по великому радіусу.

Ручка для вікна на замок в цілях захисту

 

2001-12

Це недорогий і найбільш поширений спосіб вирішення проблеми, простий в використанні і досить надійний. Підходить для самостійного встановлення на вже існуючі пластикові конструкції. Для цього необхідно спочатку зняти звичайну ручку для вікна, відкрутивши два шурупи, які прикриті під звичайною пластиковою шторкою. Після чого замінити її на нову, з встановленим замком, прикріпивши її в тому ж положенні.

Різні замки виконують різні функції: повна фіксація ручки або додаткова можливість фіксації у відкритому положенні. Закривається він за допомогою ключа, або натисканням кнопки. Такі замки особливо зручні на вікнах, що рідко відкриваються, оскільки для зміни режиму провітрювання необхідно носити ключ з собою, навіть коли дитини поруч немає. Крім захисту вікон від дітей, замок запобігає відкриттю вікна злочинцями, які намагаються прокрутити ручку ззовні.

Замок на вікно від дітей

Замок на стулку пластикової віконної системи – це універсальна конструкція, яка застосовується під всі типи пластикових профілів. Підходить для вже існуючих конструкцій і легка для встановлення своїми руками. Кріпиться на нижній частині стулки, блокуючи на ключ відкриття навстіж.

Захист на вікна від дітей

Замок на стулку пластикової віконної системи – це універсальна конструкція, яка застосовується під всі типи пластикових профілів. Підходить для вже існуючих конструкцій і легка для встановлення своїми руками. Кріпиться на нижній частині

deti18

Написати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *