Згодом власники квартир стикаються з необхідністю ремонту того чи іншого приміщення. Найчастіше роботи починають проводити з оновлення вікон. В деяких випадках потрібна заміна пластикового підвіконня вікна. Якщо ви вирішили займатися ремонтом самостійно, слід продумати, як зняти підвіконня правильно, з урахуванням усіх наступних змін, а також як кріпити новий виріб.
Заміна пластикового підвіконня


У будь-якому випадку краще слідувати інструкції і виконувати установку поетапно.
Спочатку необхідно демонтувати стару підвіконну дошку:
1. За допомогою перфоратора по торцях виробу роблять поглиблення близько 10 сантиметрів.
2. Плиту різко піднімають або підбивають молотком.
3. Потім виймають підвіконня.
4. Після цього готують отвір до подальшої інсталяції, прибираючи з нього пил, сміття та залишки старого покриття.
У роботі краще використовувати перфоратор, але у випадку його відсутності можна вибити конструкцію зубилом. Однак слід враховувати, що при цьому процес демонтажу може затягнутися.
Установка укосів і підвіконь на пластикові вікна не вимагає спеціальних навичок за умови ретельної підготовки необхідних інструментів. Вам знадобляться болгарка або лобзик, монтажний рівень, перфоратор з різними насадками. Потрібно також придбати балончик з монтажною піною і пістолет для неї. Інші необхідні в роботі матеріали: клини з дерева, будівельний ніж з набором змінних лез.
Цю послідовність робіт можна використовувати і для того, щоб зрозуміти, як правильно встановити підвіконня для пластикових вікон, якщо вікно вже стоїть.
1. Необхідно визначити довжину виробу. Її обчислюють з урахуванням ширини отвору і припусків по довжині 30 мм з кожної сторони. Ширина підвіконня залежить від глибини віконного отвору. Це відстань від профілю вікна до стіни. При цьому враховуємо припуск на поглиблення і виступ дошки – він становить близько 20 мм. Не забудьте про те, що підвіконня не повинне закривати собою радіатор опалення, щоб уникнути порушення циркуляції теплого повітря і появи конденсату на вікнах. Підвіконня може виступати від конструкції не більш ніж на 70 мм. Іноді виступ просто не передбачається.
2. Якщо розміри блоку більше допустимих, його потрібно підрізати по довжині або ширині. Потрібно видалити ту частину виробу, яка перешкоджає вільному входженню в отвір. Для різання пластикового блоку використовують електроінструмент.
3. Потім за допомогою перфоратора просвердлюють отвори в стіні. Якщо ви плануєте обробку укосів гіпсокартоном, ніші у стіні не обов’язкові. Щоб зробити з’єднання укосів міцними, рекомендується використовувати рідкий пластик.
4. Після цього можна приступати безпосередньо до установки підвіконня.
Процес встановлення підвіконної конструкції
Для цього місце, в яке буде монтуватися підвіконня, ретельно очищають і обприскують водою з пульверизатора. Потім підготовлену деталь вставляють в проріз під профілем вікна на глибину 20 мм. Під виріб також вставляють дерев’яні клини. Простір між брусками має становити 400 мм. Опори з деревини служать для того, щоб підвіконня було легше виставити правильно. Вони також притискають пластиковий блок до балконної рами і беруть на себе основне навантаження.

Написати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *