photo_2020-08-05_11-52-14Реставрація дерев’яних вікон – це комплекс заходів, які передбачають експертне відновлення функціональних характеристик віконних систем. Основним завданням реставраційного процесу дерев’яних вікон з склопакетом є не тільки повернення естетичної привабливості віконним конструкціям, але й збереження всіх їхособливостей. В залежності від стану дерев’яних вікон, реставрація може бути, як частковою, так і комплексною.

Часткова реставрація вікон з дерева передбачає оновлення окремих елементів конструкції. Це можуть бути, як незначні тріщини або тмяніння лаку, так і пошкодження ділянки рами. При комплексній реставрації віконних конструкцій відбувається поетапний комплекс робіт, який не тільки повертає вікнам втрачений колір та блиск, але й попереджає вихід з ладу функціональних механізмів віконних систем.Окрім можливості якісно оновити старі деревяні вікна, ремонт віконних конструкцій з дерева є фінансово доступним варіантом. У порівнянні з купівлею нових вікон, реставрація дерев’яних віконк оштує не дорого, а кінцевий результат виправдовує навіть найсміливіші очікування.

Основними перевагами реставрації дерев’яних вікон є:

  • Профілактика та швидкий ремонт механізмів віконних конструкцій;
  • Можливість відреставрувати окремі елементи віконних систем;
  • Якісне фарбування та лакування вікон;
  • Швидке виконання необхідних реставраційних робіт на місці;
  • Можливість проведення реставраційних робіт на високих поверхах;
  • Довговічність результатів реставрації;
  • Доступна цінова політика.
  • Для того, щоб ремонт дерев’яних вікон з склопакетом відбувався у відповідності до міжнародних стандартів якості, його проведення варто довіряти виключно професіоналам. Знайти команду кращих експертів-реставраторів Ви зможете, звернувшись до компанії  “Вікнапрофсервіс”.

 

 

photo_2020-08-05_11-52-13

Замовити реставрацію дерев’яних вікон з склопакетом у Києві та області з гарантією якості

Компанія “П&П Реставрація” пропонує професійну реставрацію та ремонт дерев’яних вікон з склопакетом будь-якого рівня складності. Завдяки багаторічному досвіду роботи та сучасному обладнанню нам вдалося провести ряд реставраційних робіт для вікон будь-якої конструкції та будови. Відмінні результати, виконаних ремонтних робіт підтверджують відгуки від наших клієнтів.
Замовити реставрацію або ремонт дерев’яних вікон з склопакетом Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише зв’язатися з менеджерами “Вікнапрофсервіс” у місті Києві та області.
Майстерня  “Вікнапрофсервіс” – це комплекс реставраційних робіт для дерев’яних вікон з гарантією якості та тільки доступні ціни.