Пластикові (або металопластикові) вікна набули надзвичайної популярності серед українців. Цьому сприяє, в першу чергу, співвідношення їх ціни та якості, а також широкі можливості для застосування – міцність конструкції, теплопровідність та стійкість до зовнішніх факторів дозволяє використовувати їх у будь-якому будівництві.

Як розповідають спеціалісти, вікна виготовляються з пластмаси на основі полівінілхлориду та металевих вкладишів, саме тому їх назвали металопластиковими. У середині вікна утворюються порожнини – повітряні камери, які й наділяють конструкцію термостійкістю.

Враховуючи кліматичні умови, тип приміщення, чи інші фактори, покупцю потрібно обрати кількість повітряних камер від 4 до 6-ти. Серед сучасних новинок – окремі моделі вікон, які роблять з подвійним склопакетом (встановлюється 3 скла) для ще кращої термоізоляції.

 

«Строк служби таких конструкцій складає близько 30 років, а при належному догляді ці вікна можна використовуватися й довше», – розповідає старший менеджер з продажу Кучко Олена.

 

Догляд за пластиковими вікнами

Відтак спеціалісти рекомендують дотримуватися ряду вимог в щоденній експлуатації метало-пластикових вікон.

Мити та не бити

При пошкодженнях зовнішньої поверхні профілів функціональність вікон може порушуватися. Тому варто слідкувати, щоб на них не було подряпин та не допускати ударів. При митті вікон використовуйте мильний розчин, або миючі засоби, які не містять розчинники, абразивні речовини та ацетон.

 

«Боротьба» з конденсатом

Враховуючи термоізоляційні властивості вікна, на його поверхні може виникати конденсат, або як кажуть у народі «запотівання». Для вирішення цієї проблеми спеціалісти рекомендують провітрювати приміщення декілька разів на добу.

Окрім того, у профілі передбачено спеціальні водовідвідні канали, тому при обслуговуванні вікон на них варто звернути особливу увагу та, час від часу, прочищати їх від бруду.

 

Обслуговування комплектуючих пластикових вікон

Без сумніву, важливим елементом догляду за вікном залишається й обслуговування комплектуючих, зокрема фурнітури та ущільнювачів. Слід пам’ятати, що навіть високоякісна фурнітура з часом може виходити з ладу, а тому не буде зайвим раз на рік провести традиційну змазку рухомих частин маслом.

Важливо й слідкувати за ущільнювачем, адже якщо він втратить свою функціональність вікно буде пропускати холод, тепло і воду. Для збереження його властивостей слід протирати його спеціальним силіконовим маслом.

Окрім того, Ви завжди можете звернутися до спеціалістів компанії “ВікнаПрофСервіс” за допомогою чи консультацією.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Banner-link-R

Написати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *