Компанія “ВікнаПрофСервіс”

ВІКНАПРОФСЕРВІС

Компанія «ВІКНАПРОФСЕРСІВ» пропонує нову послугу – ремонт металопластикових вікон та дверей!

Якщо у Вас уже встановлені металопластикові вікна і у Вас виникають проблеми в процесі їхньої експлуатації (поломка фурнітури, продування і т.д.), але з якихось причин Ви не можете звернутися в гарантійний відділ компанії, що встановлювала Вам вікна, компанія «ВІКНАПРОФСЕРСІВ» швидко і недорого зробить ремонт Ваших металопластикових вікон. Ми робимо ремонт вікон з будь-якого Пвх-профілю і з фурнітурою будь-яких виробників.

ОСНОВНІ ПРОБЛЕМИ, ЯКІ ВИНИКАЮТЬ ПРИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН, І ШЛЯХИ ЇХНЬОГО ВИРІШЕННЯ:

1. ПОЛОМКА ФУРНІТУРИ

Причини виникнення неполадок:
Фізичне зношування фурнітури, порушення правил експлуатації.

Усунення неполадок:
Перебирання, ремонт фурнітури, заміна зламаних елементів.

Поломка фурнітури – одна з найпоширеніших причин непрацездатності пластикового вікна. Причин поломки й шляхів їхнього ремонту може бути безліч – від простого регулювання й заміни віконної ручки до повної заміни фурнітури. Компанія «ВІКНАПРОФСЕРСІВ»   готова виконати ремонт фурнітури будь-яких виробників будь-якої складності.

2. ПОГАНЕ ЗАКРИВАННЯ/ВІДКРИВАННЯ ВІКНА ПВХ (ДВЕРІ ПВХ)

Причини виникнення неполадок:
Зношування деталей механізмів, неправильне регулювання фурнітури.

Усунення неполадок:
Заміна деталей механізмів і замків, регулювання петель, встановлення доводчика (для дверей ПВХ)

3. ПРОДУВАННЯ АБО ПІДТІКАННЯ З ВІКНА

Причини виникнення неполадок:
Порушення технології монтажу, нещільне прилягання ущільнювачів.

Усунення неполадок:
Виправлення дефектів монтажу – частковий або повний перемонтаж, заміна ущільнювача, регулювання елементів притиску стулки.

Продування – одна з найчастіших проблем при “недоброякісному” встановленні металопластикових вікон. Причинами продування можуть бути неправильне встановлення відкосів або невідрегульоване прилягання стулки вікна пвх до рами. Також, продування може бути пов’язане із втратою еластичності каучуковим ущільнювачем. Прилягання сворки вікна пвх до рами робиться менш щільною – звідси й виникає небажане продування. У цьому випадку від продування можна позбутися простою заміною ущільнювача.

4.ПОШКОДЖЕННЯ СКЛОПАКЕТУ

Причини виникнення неполадок:
Механічне пошкодження склопакету, порушення технології виробництва.

Усунення неполадок:
Заміна склопакету.

При бажанні можливе встановлення більш шумо-, теплоізолюючого склопакету, а також склопакетів із захисними плівками.

5. ДЕФЕКТИ НА ВІДКОСАХ

Причини виникнення неполадок:
Порушення технології монтажу і обробних робіт.

Усунення неполадок:
Заміна елементів відкосів. Усунення видимих дефектів.
Встановлення нових пластикових відкосів з утепленням.

6. НЕОБХІДНІСТЬ УСТАНОВКИ ДОДАТКОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ:

Причини виникнення неполадок:
Недокомплектація вікна необхідними елементами.

Усунення неполадок:
Встановлення необхідних додаткових елементів:- системи провітрювання (гребінка, приточний клапан)

– ручки із ключем
– балконної засувки
– обмежувача відкривання стулки і т.д.

Что нужно знать про откосы

Що потрібно знати про металопластикові вікна?

Пластикові (або металопластикові) вікна набули надзвичайної популярності серед українців. Цьому сприяє, в першу чергу, співвідношення їх ціни та якості, а також широкі можливості для застосування – міцність конструкції, теплопровідність та стійкість до зовнішніх факторів дозволяє використовувати їх у будь-якому будівництві.

Як розповідають спеціалісти, вікна виготовляються з пластмаси на основі полівінілхлориду та металевих вкладишів, саме тому їх назвали металопластиковими. У середині вікна утворюються порожнини – повітряні камери, які й наділяють конструкцію термостійкістю.

Враховуючи кліматичні умови, тип приміщення, чи інші фактори, покупцю потрібно обрати кількість повітряних камер від 4 до 6-ти. Серед сучасних новинок – окремі моделі вікон, які роблять з подвійним склопакетом (встановлюється 3 скла) для ще кращої термоізоляції.

 

«Строк служби таких конструкцій складає близько 30 років, а при належному догляді ці вікна можна використовуватися й довше», – розповідає старший менеджер з продажу Кучко Олена.

 

Догляд за пластиковими вікнами

Відтак спеціалісти рекомендують дотримуватися ряду вимог в щоденній експлуатації метало-пластикових вікон.

Мити та не бити

При пошкодженнях зовнішньої поверхні профілів функціональність вікон може порушуватися. Тому варто слідкувати, щоб на них не було подряпин та не допускати ударів. При митті вікон використовуйте мильний розчин, або миючі засоби, які не містять розчинники, абразивні речовини та ацетон.

 

«Боротьба» з конденсатом

Враховуючи термоізоляційні властивості вікна, на його поверхні може виникати конденсат, або як кажуть у народі «запотівання». Для вирішення цієї проблеми спеціалісти рекомендують провітрювати приміщення декілька разів на добу.

Окрім того, у профілі передбачено спеціальні водовідвідні канали, тому при обслуговуванні вікон на них варто звернути особливу увагу та, час від часу, прочищати їх від бруду.

 

Обслуговування комплектуючих пластикових вікон

Без сумніву, важливим елементом догляду за вікном залишається й обслуговування комплектуючих, зокрема фурнітури та ущільнювачів. Слід пам’ятати, що навіть високоякісна фурнітура з часом може виходити з ладу, а тому не буде зайвим раз на рік провести традиційну змазку рухомих частин маслом.

Важливо й слідкувати за ущільнювачем, адже якщо він втратить свою функціональність вікно буде пропускати холод, тепло і воду. Для збереження його властивостей слід протирати його спеціальним силіконовим маслом.

Окрім того, Ви завжди можете звернутися до спеціалістів компанії “ВікнаПрофСервіс” за допомогою чи консультацією.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Banner-link-R

pomenyat-furnituru

Заміна фурнітури

Заміна фурнітури

Ми пропонуємо замінити фурнітуру на пластикових вікнах, які вже встановлені у Вашій квартирі або будинку. Віконну фурнітуру міняють з кількох причин, Ви придбали квартиру з новими вікнами, фурнітура в яких Вас не влаштовує, або заощадили на віконній фурнітурі при замовленні вікон і тепер хотіли б її замінити.

Фурнітура для пластикових вікон це складний механізм, який відповідає за роботу і функціональні можливості пластикового вікна або дверей. Поломка одного з елементів фурнітури може призвести до некоректної роботи всієї пластикової конструкції. В металопластикових вікнах може використовуватися фурнітура різних виробників таких, наприклад як maco (мако), siegenia (Зігенія), winkhause (вінхаус), roto (рото), vorne (ворне) або romb (ромб). Фунітуру можна полагодити, але іноді замовники хочуть повністю замінити фурнітуру в пластикових вікнах, і ми надаємо їм таку можливість.

Що дасть заміна фурнітури пластикового вікна

До заміни фурнітури спонукають наступні причин:

 1. фізичний знос фурнітури пластикового вікна
 2. погана робота механізмів фурнітури
 3. не влаштовують функціональні можливості
 4. заміна фурнітури однієї марки на іншу

Замінити фурнітуру на металопластикових вікнах можливо на місці, майстер розбере вікно, і зніме стару фурнітуру і встановить нову. Після чого відрегулює стулку так, щоб вона добре закривалася і відкривалася, коректно працювали всі функції вікна.

Заміна фурнітури пластикового вікна дозволить встановити ті функції, які раніше у вікні не були передбачені, і замовник хотів би їх бачити у себе у вікнах після заміни фурнітури:

 1. мікроліфт (не дає стулці вікна тертися об раму)
 2. блокіратор помилкового дії
 3. протизламні елементи

Або додати режими відкривання стулки металопластикового вікна

 1. заміна фурнітури пластикового вікна
 2. пластикове вікно в закритому стані
 3. вікно відкрите в поворотному режимі
 4. мікропровітрювання, стулка відкидається на кілька міліметрів, забезпечує повітрообмін
 5. режим відкидний, на відміну від поворотного економить простір, при цьому забезпечує постійну вентиляцію повітря, при великих розмірах стулки вікно не провисає.

Великий плюс заміни фурнітури у вікнах це відносно не велика вартість у порівнянні з загальною вартістю установки нових металопластикових вікон. Особливо актуально це у випадках при купівлі нової квартири, в якій часто встановлені вікна низької якості і люди стикаються з необхідністю міняти металопластикові вікна на нові.

Поміняти фурнітуру у вікнах можна на фурнітуру будь-якої марки, не залежно від тієї, яка була встановлена. Найчастіше вибір зупиняється на MACO (мако) або siegenia (Зігенія) через їх функціональність та надійність

Регулювання

904007_9003

Коли рекомендується виконати регулювання металопластикових вікон?

 • Після ремонту. Коли Ви закінчили ремонт в кімнаті, чи в'їхали в щойно куплену квартиру, варто викликати майстра для сервісного огляду - регулювання вікон. Як правило, після ремонту, Ваші вікна забруднені штукатуркою, вапном, тощо., потрапляючи на фурнітуру, це будівельне сміття, перешкоджає правильній роботі механізмів, і з часом може їх зіпсувати.24-instruciya
 • Якщо віконна стулка погано закривається. Коли, щоб закрити вікно, необхідно докладати зусиль, або коли закрите вікно "продувається" потрібно звернутися до майстра. Силою закриваючи вікно ви можете його зламати, і ціна ремонту вікна буде значно вищою ніж регулювання.
 • Якщо при відкриванні вікна, воно "випадає" з верхньої петлі.Це означає, що Ваше вікно "просіло" , або проблема з фурнітурними ножицями. Першу проблему можна усунути регулюванням, а шоб виправити другу - можливо буде потрібно міняти фурнітурні ножиці.

 

24-instruciya

Регулювання вікон

Коли рекомендується виконати регулювання металопластикових вікон?

Після ремонту. Коли Ви закінчили ремонт в кімнаті, чи в’їхали в щойно куплену квартиру, варто викликати майстра для сервісного огляду – регулювання вікон. Як правило, після ремонту, Ваші вікна забруднені штукатуркою, вапном, тощо., потрапляючи на фурнітуру, це будівельне сміття, перешкоджає правильній роботі механізмів, і з часом може їх зіпсувати.

24-instruciya

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо віконна стулка погано закривається. Коли, щоб закрити вікно, необхідно докладати зусиль, або коли закрите вікно “продувається” потрібно звернутися до майстра. Силою закриваючи вікно ви можете його зламати, і ціна ремонту вікна буде значно вищою ніж регулювання.

Якщо при відкриванні вікна, воно “випадає” з верхньої петлі.Це означає, що Ваше вікно “просіло” , або проблема з фурнітурними ножицями. Першу проблему можна усунути регулюванням, а шоб виправити другу – можливо буде потрібно міняти фурнітурні ножиці.

 

 

904007_9003

Дитячий замок

Дитячі замки

11163743.350888.2113

Захист на вікна від дітей

Цікаві малюки – непередбачувані і не завжди вдається їх проконтролювати. Розбите шкло – це велика небезпека для маленьких дітей, що нерідко трапляється внаслідок необережних ігор. Саме тому, рекомендується захистити дітей від ризику, поставивши замки на пластикові вікна. Пильність за кожним кроком дитини можлива до пори до часу, а спеціально продумана фурнітура – надійна підстраховка.

Поширеною помилкою батьків є впевненість, що достатнім рівнем захисту є антимоскітна сітка. Насправді, вона не створена для захисту дитини від випадіння і навіть навпаки, створює помилкову візуальну опору, на яку так і хочеться спертись. Щоб запобігти подібним випадкам, існує спеціально розроблений захист на вікна від дітей:

– захисна плівка;

– віконний замок;

– віконні ручки з замком;

– накладний або врізний замок;

– автоматичне блокування;

– замок з тросом;

– фіксатор повороту;

– щілинні провітрювачі;

– решітка;

Захисна плівка створена для підвищення міцності скла, одночасно ускладнюючи проникнення через віконну конструкцію. Протиударна функція – знижує можливість його розбивання. ЇЇ ефективність залежить від товщини і кількості шарів використовуваного матеріалу. Для дітей позитивним моментом стає ефект «стримування осколків», що затримує їх після розбиття, не даючи розлітатися по великому радіусу.

Ручка для вікна на замок в цілях захисту

 

2001-12

Це недорогий і найбільш поширений спосіб вирішення проблеми, простий в використанні і досить надійний. Підходить для самостійного встановлення на вже існуючі пластикові конструкції. Для цього необхідно спочатку зняти звичайну ручку для вікна, відкрутивши два шурупи, які прикриті під звичайною пластиковою шторкою. Після чого замінити її на нову, з встановленим замком, прикріпивши її в тому ж положенні.

Різні замки виконують різні функції: повна фіксація ручки або додаткова можливість фіксації у відкритому положенні. Закривається він за допомогою ключа, або натисканням кнопки. Такі замки особливо зручні на вікнах, що рідко відкриваються, оскільки для зміни режиму провітрювання необхідно носити ключ з собою, навіть коли дитини поруч немає. Крім захисту вікон від дітей, замок запобігає відкриттю вікна злочинцями, які намагаються прокрутити ручку ззовні.

Замок на вікно від дітей

Замок на стулку пластикової віконної системи – це універсальна конструкція, яка застосовується під всі типи пластикових профілів. Підходить для вже існуючих конструкцій і легка для встановлення своїми руками. Кріпиться на нижній частині стулки, блокуючи на ключ відкриття навстіж.

Захист на вікна від дітей

Замок на стулку пластикової віконної системи – це універсальна конструкція, яка застосовується під всі типи пластикових профілів. Підходить для вже існуючих конструкцій і легка для встановлення своїми руками. Кріпиться на нижній частині

deti18

Заміна ручки на ручку з ключем

Ручка з ключем

Поява дитини в сім’ї – це завжди велика радість для батьків і нові турботи, піклування про те, щоб їх дитина росла здоровою фізично і морально. Маленькі діти прагнуть пізнавати нове, вони допитливі та рухливі — це, в поєднанні з відсутністю життєвого досвіду, нерідко призводить до виникнення травм. Доведено, що більшість нещасних випадків з малюками відбувається саме вдома, як це не дивно. Тому так важливо приділяти увагу облаштуванню дитячої кімнати, а особливо продумувати елементи її інтер’єру. Чи не найважливіше місце тут займає вибір вікна та його комплектації, адже воно є не тільки джерелом сонячного світла, а й джерелом підвищеної небезпеки. І тут постає питання – як попередити відкривання вікна дитиною? Почати боротьбу за безпеку малюка потрібно з вибору фурнітури, а саме з встановлення у вікні ручки з ключем.
Ручка дуже проста у використанні – одне просте натискання на кнопку блокування і Ви легко зафіксуєте вікно у потрібному положенні (закрите вікно або в режимі провітрювання), ручку не можна буде повернути, а відповідно, і не можна буде відкрити вікно. Щоб ручка знову запрацювала у звичному режимі потрібно використати ключ, його поворот знімає блокування.

hoppe_shtutgart_secustic

Заміна Ручок

 

завантаження

Заміна віконних ручок – відповідальний технологічний процес, оскільки саме на них припадає базова навантаження в експлуатації віконних блоків. Тому вони найчастіше виходять з ладу. Самостійна заміна допустима, але не завжди бажана, адже сучасні вікна представляють собою технічно складні системи, і будь-яка неточність може призвести до:

 • заїдання ручок;
 • стопору запірного механізму;
 • нестикування профілів вікна;
 • неправильного встановлення;
 • втрати функціональності.

Особливості заміни віконних ручок

Єдино правильне рішення в даному випадку – звернення за допомогою до фахівців. Для цього є безліч об’єктивних передумов:

 • професіонал краще визначить тип дефекту;
 • точніше вибере потрібний механізм і ручку;
 • правильніше виконає заміну і монтаж;
 • проведе додаткове регулювання і настройку віконної системи.

komplektuyuchi-do-vikon-vikonna-furnitury-ruchky-do-vikon-protyzlomna-ruchka-houp-sekyustik-hoppe-sekyustyk-ruchky-mako-rapsodiya-hoppe-secustic-maco-rhapsody-kupyty-lviv
Адже у пластикових вікон саме ручка приводить в рух механізм стулки і регулює її нахил, відкриття, фіксацію в заданому положенні. Тобто функціонально несе на собі безліч навантажень, які не повинні втратитися після заміни. У цьому – головна особливість перевстановлення віконних ручок. І від того, яка ручка буде обрана, як  буде виконана робота по заміні і регулюванню, залежить комфорт житлового приміщення.

Коли необхідна заміна віконних ручок?

Повна заміна віконних ручок в віконних конструкціях потрібна в декількох випадках:

завантаження

 • при поломці з відсутністю можливості ремонту;
 • при попаданні в запірний механізм сторонніх предметів;
 • при порушенні регулювання стулки;
 • при поломці місця захоплення;
 • при повному блокуванні ручки;
 • при дефектах в передавальному механізмі.
Что нужно знать про откосы

Підвіконня, відливи

Згодом власники квартир стикаються з необхідністю ремонту того чи іншого приміщення. Найчастіше роботи починають проводити з оновлення вікон. В деяких випадках потрібна заміна пластикового підвіконня вікна. Якщо ви вирішили займатися ремонтом самостійно, слід продумати, як зняти підвіконня правильно, з урахуванням усіх наступних змін, а також як кріпити новий виріб.
Заміна пластикового підвіконня


У будь-якому випадку краще слідувати інструкції і виконувати установку поетапно.
Спочатку необхідно демонтувати стару підвіконну дошку:
1. За допомогою перфоратора по торцях виробу роблять поглиблення близько 10 сантиметрів.
2. Плиту різко піднімають або підбивають молотком.
3. Потім виймають підвіконня.
4. Після цього готують отвір до подальшої інсталяції, прибираючи з нього пил, сміття та залишки старого покриття.
У роботі краще використовувати перфоратор, але у випадку його відсутності можна вибити конструкцію зубилом. Однак слід враховувати, що при цьому процес демонтажу може затягнутися.
Установка укосів і підвіконь на пластикові вікна не вимагає спеціальних навичок за умови ретельної підготовки необхідних інструментів. Вам знадобляться болгарка або лобзик, монтажний рівень, перфоратор з різними насадками. Потрібно також придбати балончик з монтажною піною і пістолет для неї. Інші необхідні в роботі матеріали: клини з дерева, будівельний ніж з набором змінних лез.
Цю послідовність робіт можна використовувати і для того, щоб зрозуміти, як правильно встановити підвіконня для пластикових вікон, якщо вікно вже стоїть.
1. Необхідно визначити довжину виробу. Її обчислюють з урахуванням ширини отвору і припусків по довжині 30 мм з кожної сторони. Ширина підвіконня залежить від глибини віконного отвору. Це відстань від профілю вікна до стіни. При цьому враховуємо припуск на поглиблення і виступ дошки – він становить близько 20 мм. Не забудьте про те, що підвіконня не повинне закривати собою радіатор опалення, щоб уникнути порушення циркуляції теплого повітря і появи конденсату на вікнах. Підвіконня може виступати від конструкції не більш ніж на 70 мм. Іноді виступ просто не передбачається.
2. Якщо розміри блоку більше допустимих, його потрібно підрізати по довжині або ширині. Потрібно видалити ту частину виробу, яка перешкоджає вільному входженню в отвір. Для різання пластикового блоку використовують електроінструмент.
3. Потім за допомогою перфоратора просвердлюють отвори в стіні. Якщо ви плануєте обробку укосів гіпсокартоном, ніші у стіні не обов’язкові. Щоб зробити з’єднання укосів міцними, рекомендується використовувати рідкий пластик.
4. Після цього можна приступати безпосередньо до установки підвіконня.
Процес встановлення підвіконної конструкції
Для цього місце, в яке буде монтуватися підвіконня, ретельно очищають і обприскують водою з пульверизатора. Потім підготовлену деталь вставляють в проріз під профілем вікна на глибину 20 мм. Під виріб також вставляють дерев’яні клини. Простір між брусками має становити 400 мм. Опори з деревини служать для того, щоб підвіконня було легше виставити правильно. Вони також притискають пластиковий блок до балконної рами і беруть на себе основне навантаження.

0827b371fb685e4efb6e9848566279f1

Причини заміни

Вся справа в тому, що віконний ущільнювач практично непомітний. Він розміщений в пазах на стулках і віконній рамі. А його основна функція — ізоляційна. Йому відведена роль надійного бар’єру між зовнішнім середовищем і приміщенням, який не повинен пропускати холод, пил, вологу, шум і так далі, як тільки цей бар’єр порушується, це відразу ж позначається на комфортабельності приміщення. Тут є два очевидних варіанти: або терпіти ці «побічні», викликані виходом з ладу ущільнювача, явища, або вживати заходів щодо їх усунення та недопущення в подальшому (в такому випадку потрібна елементарна заміна ущільнювача на пластикові вікна).

Як зрозуміти, що пора міняти ущільнювач на вікнах?

Це можна виявити або самостійно, або викликавши кваліфікованого фахівця до себе додому. Останнє особливо рекомендується, так як лише досвідчений майстер може адекватно визначити поломку і усунути її.

Звертаючись за заміною віконного ущільнювача в компанію «ВікнаПрофСервіс», ви гарантовано отримаєте вищий рівень обслуговування та 100% — е усунення поломки.

Чому ущільнювач може втрачати свої якісні характеристики, перестаючи виконувати покладені на нього герметизируючі функції? Цьому можуть посприяти ряд факторів. Однак, їх не важко систематизувати в декілька груп:

 • Сильна механічна дія на ущільнювач, яка провокує його пошкодження, порушення цілісності;
 • Тривала експлуатація, в результаті якої ущільнювач просто зношується;
 • Відсутність елементарного технічного догляду як за всім віконним отвором в цілому, так і за самим ущільнювачем зокрема!

Якщо на перші два фактори вплинути не завжди вдається, то відсутність технічного обслуговування — це, в більшості випадків, проста халатність чи уявна економія. Чому уявна? Тому, що насправді вона приводить до ще більш об’ємним фінансових витрат, в результаті псування ущільнювача. Його обслуговування коштує недорого, а наслідки поломки вікна обійдуться в певну суму.

Не нехтуйте технічним доглядом вікна! Виконання його довірте професіоналам. Так само, як і ремонт вікна.

Ущільнювач для вікон потрібно вміти не тільки правильно замінити. Не менш важливо правильно вибрати його. Навіть ідеальний демонтаж старого та встановлення нового ущільнювача не можуть гарантувати його надійної служби, якщо підібраний він не відповідно до встановленого віконним профілем.

Продовжити термін служби ущільнювача на ваших вікнах допоможе його очищення і періодична мастило спеціальним засобом. Завдяки йому гума ущільнювача буде завжди еластичною, а значить — і функції свої вона буде виконувати в повному обсязі.

У складі своєї конструкції вікно ПВХ має непомітний на перший погляд, але такий важливий для його бездоганної роботи, елемент, як ущільнювач для пластикових вікон. Він розташований в спеціальних пазах на віконній рамі і на стулках. Аналогічний ущільнювач використовується і на сучасних дверях.

Ущільнювач необхідний для підвищення герметичності вікна і пом’якшення взаємодії між рамою і стулками. При втраті еластичності або псуванніущільнювача, його бажано замінити на новий. Спробувати відновити еластичність гуми ущільнювача можна, змастивши її. Якщо це не допомагає — тоді тільки заміна. Експлуатація вікна без ущільнювача, або з непридатним ущільнювачем, це протяги, холод і вогкість, проникнення зовні шуму і пилу.

Компанія « ВікнапрофСервіс », професійно вже багато років займається ремонтом і обслуговуванням світлопрозорих конструкцій, в тому числі — і металопластикових вікон, виконає замовлення по заміні ущільнювача, обслуговування і ремонту вікон і дверей з гарантією, а також надасть безкоштовну первинну консультацію з усіх питань, що стосуються робочих моментів.

Заміна ущільнювача на пластикові вікна — робота для досвідчених професіоналів. Адже незважаючи на всю простоту цієї справи, воно вимагає спеціальних знань і навичок. Так, гума для пластикових вікон буває різних видів (вона класифікується відразу за кількома основними ознаками, наприклад: ущільнювач на рами і ущільнювач на віконні стулки). Ущільнювач може бути виготовлений з різних матеріалів (гума, системні рішення, силікон і так далі), мати різний колір. У всьому цьому треба розбиратися, інакше ви ризикуєте зламати вікно.

Для різних вікон ущільнювач повинен мати різну жорсткість і еластичність. У закритому положенні вікна, гума ущільнювача щільно прилягає до стулок і до рами, таким чином створюючи повітряну камеру, що дозволяє підвищити теплоізоляційні властивості вікна і його герметичність

Якщо вікно продуває, пропускає вологу, промерзає і так далі — це може свідчити про те, що ущільнювач втратив свою жорсткість, або порушена його цілісність. Для визначення точної причини поломки слід викликати майстра, який швидко і безпомилково зможе її виявити і усунути.

Для продовження служби віконних ущільнювачів рекомендується змащувати їх спеціальним силіконовим гелем раз в 6 місяців (оптимально), але не рідше 1 разу на рік. Це знизить руйнівний вплив зовнішніх агресивних чинників і збереже еластичність матеріалу.

Виконувати очищення, і навіть мастило, ущільнювача, можна і самостійно. Але міняти його на новий своїми руками не рекомендується. Різні профільні системи — різні ущільнювачі, різні характеристики жорсткості. Все це вимагає знань. Краще викликати майстра. Це недорого і на 100% надійно.

Роль такого елемента, як ущільнювач для вікон, часто недооцінюють. Однак, його значення відразу стає зрозумілим, як тільки ущільнювач починає барахлити.

Ущільнювач власного виробництва від 95 грн за погонний метр.

Ущільнювач ( Q-lon)  на євро дерев’яні вікна ціна від 150 грн за метр погонний.

ql-3079_(1)5_(1)